Poptávka

Pro investory

Investiční rodinné apartmány na horách

Investiční rodinné apartmány na horách

Na zimní dovolenou vyráží více než polovina obyvatel České republiky a další  jezdí na hory v létě. Napadlo vás při návštěvě některého z horských středisek, že součástí miliardového byznysu, který tento cestovní ruch generuje, můžete být i vy? Nemusíte kupovat hned celý penzion, nebo hotel, dostupnější variantou jsou investiční apartmány, nebo v tomto případě investiční RODINNÉ apartmány.

Apartmánové bydlení na horách má mnohaletou tradici v zahraničí i u nas. Jedná se o propracovaný a lety prověřený koncept, který přináší velké výhody vlastníkům nemovitostí a rezidence Čeladná je přesně projekt, který splňuje veškeré tyto očekávání. 

Co investice do rodinných apartmánů představuje?

Co investice do rodinných apartmánů představuje?

V případě koupě investičního rodinného apartmánu v rezidenci Čeladná, se bavíme o investici do nemovitosti, tedy jedná se o konzervativní investici s nízkou mírou rizika. Investoři získají pasivní příjem z plateb nájmu a také zvyšující se perspektivu růstu hodnoty vloženého majetku. Výstavba v horských oblastech je značně omezena a proto dlouhodobý převis poptávky nad nabídkou začíná být ENORMNÍ. 
Vlastnictví apartmánu na horách ale přináší ještě další benefity nefinanční povahy. Majitelé mohou svůj investiční rodinný apartmán v průběhu roku samozřejmě také využívat pro vlastní potřeby. Dále však vlastnictví rekreačního bydlení ve vyhlášených horských oblastech jakou bezesporu  Beskydy v Čeladné jsou, je i známkou určité společenské prestiže. 

Výnosy 9-12% p.a.

Pokud nebudeme brát zřetel na to, že v posledních 3 letech ceny nemovitosti v této oblasti stouply téměř o 45%, což je velmi zajímavý nárust a tedy v konečném důsledku, koupě takovéto nemovitosti je velmi výhodná a výnosná i ve chvíli, kdyby se investor rozhodl nemovitost nepronajímat. Ovšem výnosy u investičních rodinných apartmánů rezidence Čeladná, je třeba také zmínit, neboť právě tyto výnosy jsou velmi zajímavé především pro investrory, kteří do takových nemovitostí investují. Vzhledem k umístění rezidence Čeladná, nedostatku ubytování v této lokalitě, srovnání cen konkurenčního ubytování a při obložnosti pouhých 44% ročně se roční výnos z pronájmu pohybuje okolo 9-12% Což z koupě této nemovitosti, dělá jedinečnou investici.

Správa a servis

Pro investory zajišťujeme komplexní správu, servis a údržbu nemovitosti v rezidenci Čeladná. Pro více informací kontaktujte prodejce.