Poptávka

Lokalita - Čeladná

Beskydy
NÁDHERNÁ KRAJINA UPROSTŘED BESKYD

Rezidence Čeladná

…se nachází uprostřed nádhrené přírody, tolik milovaných Moravskoslezských Beskyd v obci Čeladná, kde žije přibližně 2.900 obyvatel a najdete zde dokonalý klid, ale také život a akci. V rezidenci Čeladná se budete moci doslova hýčkat nádhernou přírodou okolí Beskyd, přímo z terasy Vašeho domu. Pohledy přímo na Golfové hřiště New Course, vás nikdy neomrzí. A pokud nechcete pouze relaxovat, ale trávit čas trochu aktivněji, tak možností aktivit v blízkém okolí, je spousta. Tady jsou některé z nich:

GOLF – Milovníkům golfu doporučujeme překrásný areál Čeladná s nezapomenutelnou atmosférou. Další nově postavený golfový areál najdete na Ostravici, 10 minut autem od domu. V Horních pasekách najdete Valašský golfový klub. Dále pak najdeme golfové hřiště na Hukvaldech a v Ropici.

CYKLISTIKA – Cyklotrasy z Čeladné vedou do všech směrů Beskyd. Můžete si vyšlápnout kopec na lysou Horu, nebo se projíždět po hřebeni Grůně. Pro méně náročné cyklisty tu máme trasy okolo Ondřejníku. Je zde opravdu spousta cyklostezek, kde si vyberou jak ti nároční, tak i ti méně nároční cyklisté.

RYBAŘENÍ – Rybaření v Beskydech se stává čím dál oblíbenější. Můžete rybařit přímo pod úpatím hory Radhošť, kde se nachází Radhošťský rybník, kde lze ulovit především trofejní kusy. Chytat ryby můžete také na přehradě Olešná ve Frýdku.

PARAGLIDING – Vyzkoušejte si létání na vlastní kůži a navštivte Beskydskou školu létání, paraglidingu a kiteboardingu, která se nachází na Ondřejníku-Skalce. Můžete okusit také tandemové lety, nebo kurzy létání v aeroklubu ve Frýdlantu nad Ostravicí.

JAKÉ AKTIVITY NA ČELADNÉ, NEBO V BLÍZKÉM OKOLÍ MŮŽETE JEŠTĚ ZAŽÍT? JSOU TO TYTO AKTIVITY: Skialpy, Turistika, Lyžování, Běh, Běžky, Procházky, Jízda na Koni v jezdeckých školách, Gastro výlety, Lázně a lázeňské centra.

 

 

 

Cyklotrasy z Kunčic vedou do všech směrů. Můžete si vyšlápnout kopec na Lysou Horu a hřeben Grůně. Z méně náročných cílů pak můžete jet na Čeladnou a okolo Ondřejníku. Beskydy nabízí nespočet cyklostezek, kde si vyberouCyklotrasy z Kunčic vedou do všech směrů. Můžete si vyšlápnout kopec na Lysou Horu a hřeben Grůně. Z méně náročných cílů pak můžete jet na Čeladnou a okolo Ondřejníku. Beskydy nabízí nespočet cyklostezek, kde si vyberou i ti nejnáročněj

 

NERUŠENÝ RELAX

NERUŠENÝ RELAX

Nechejte se hýčkat nádhernou přírodou okolí Beskyd přímo z terasy Vašeho domu.

AKTIVNÍ ODPOČINEK

Hory před domem, hory za domem a kolem dokola nesčetné možnosti sportovního vyžití. Golf, jízda na kole, stezky v oblacích, Tarzánie, slanování, Wellness centra a lázně, plavecké bazény, turistika a mnoho dalšího máte prakticky za domem.

Dopravní Infrastruktura

Rychlostní komunikace poskytuje výborné dopravní spojení do Frýdku-Místku (cca 15 min), Ostravy (cca 35 min), nebo do Frenštátu pod Radhoštěm (cca 10 min). Ve  Frýdlant nad Ostravicí, kde najdete Billu, Lidl i non stop lékárnu,  jen  7 min autem od Rezidence Čeladná.