Financováni bytu

Jak se stát vlastníkem rodinného apartmánu v Rezidenci ČELADNÁ? Stačí pár jednoduchých kroků.

Rezervační poplatek - záloha na kupní cenu č.1

Prvním krokem, jak se stát majitelem rodinného apartmánu (RA) v rezidenci Čeladná je podpis rezervační smlouvy (RS) a složení rezervační zálohy na DEPOZITNÍ účet u prodejce rezidence Čeladná, ve výši 3% z celkové kupní ceny nemovitosti. Tato částka ve výši 3% z celkové kupní ceny, slouží jako záloha a tedy jako 1.část celkové kupní ceny rodinného apartmánu v rezidenci Čeladná. S touto rezervační smlouvou může klient podepsat zároveň i smlouvu o smlouvě budoucí kupní, nebo-li budoucí kupní smlouvu (SoSBK, BKS). To za předpokladu, že klient má peníze připraveny na koupi. Pokud chce klient financovat RA hypotečním úvěrem (HU), v rezervační smlouvě se uvádí podpis SoSBK, BKS do 2 měsíců od podpisu RS. Klient má tedy dostatek času na vyřízení HU. Veškeré financování HU zajišťuje VÝHRADNĚ prodejce a hypoteční specialisti určeni k financování pro rezidenci Čeladná. Pokud chce zájemce dělat nějaké klientské změny viz (https://www.rezidenceceladna.cz/galerie/standardy/), má stále dostatek času na doplnění požadavků na standardy a vybavení. Tyto požadavky na změny standardů a vybavení se provádí po podpisu SoSBK, BKS.

SoSBK, BKS (klientské změny) - Záloha na kupní cenu č.2

Po podpisu rezervační smlouvy (RS) a zaplacení rezervační zálohy (RZ) následuje podpis SoSBK, BKS a zaplacení zálohy ve výši 27% z celkové kupní ceny nemovitosti nejpozději do 10ti dnů od podpisu SoSBK, BKS. Od této chvíle může klient žádat o klientské změny, které nejsou v rozporu s vydaným stavebním povolením. V této fázi Vám budeme samozřejmě ještě více než jindy nápomocni, aby Vaše budoucí chvíle v rodinném apartmánu v Rezidenci Čeladná naplnily veškeré Vaše představy a potřeby o vysněném bydlení.

Hrubá stavba - Záloha na kupní cenu č.3

V tomto okamžiku, je stavba vašeho rodinného apartmánu již v plném proudu a vy čekáte na dokončení hrubé stavby (HS). Po dokončení hrubé stavby vašeho RA, následuje pozvání na stavbu, kontrola a předání hrubé stavby. Po převzetí HS následuje platba zálohy na kupní cenu č.3 ve výši 30% z celkové kupní ceny nemovitosti.

Podpis kupních smluv - Záloha na kupní cenu č.4

Nyní jsou naceněny všechny klientské změny, které budou navýšeny a zakomponovány do konečné ceny nemovitosti v kupní smlouvě. Váš rodinný apartmán je již hotový a připravený k nastěhování. Máte přiděleno číslo popisné, orientační a dům je řádně zkolaudovaný. Nyní budete pozváni na předání domu, kde si vše zkontrolujete a pokud bude nemovitost v pořádku, bez vad a nedodělků, dům si převezmete. Poté následuje podpis kupní smlouvy a nejpozdji do 10ti dnů, doplatek celkové kupní ceny nemovitosti, jako záloha kupní ceny č.4.
Po realizaci a obržení platby, následuje zápis do katastru nemovitostí a vy se stáváte vlastníkem nemovitosti. Nyní už si můžete Váš rodinný apartmán zaslouženě užívat plnými doušky.

REZIDENCE ČELADNÁ

Tam, kde se žije naplno, prostě pro život jaký má být